Киев, Святошинский район, ул. Серповая 11

Спецодяг Україна

Сьогодні, все більше великих підприємств та організацій, основна діяльність яких пов'язана з небезпечними або шкідливими для здоров'я умовами праці, потребують підписання тривалих контрактів на індивідуальне пошиття спецодягу для своїх працівників.

В пошитті спецодягу в Україні також потребують невеликі організації, які прагнуть удосконалити презентабельний вигляд своїх співробітників і створити більш комфортні умови для роботи. До таких підприємств відносяться сервісні центри, комунальні служби, станції технічного обслуговування та інші підприємства господарської діяльності. Як правило, забезпечуючи спецодягом своїх співробітників, які пов'язані з шкідливими, небезпечними і складними умовами праці, - це не просто бажання і турбота керівництва, але і його прямий обов'язок. Але через різні чинники, спецодяг доводиться купувати, ремонтувати та оновлювати досить часто.

Виділяють наступні вимоги для спецодягу в Україні: - легкість одягу; - вологонепроникність, при цьому підтримка необхідного рівня вологості; - висока якість і міцність тканини; - у разі роботи на вулиці або у холодних приміщеннях, спецодяг повинен забезпечувати тепло тіла. Види спецодягу: - робочий одяг для працівників харчових та інших промислових підприємств; - літній спецодяг; - зимовий спецодяг; - корпоративний спецодяг (замовляється дл співробітників офісних приміщень); - одяг, призначений для полювання; - спецодяг для сфери сервісного обслуговування, охорони здоров'я та багатьох інших.

Пошиття спецодягу в «Еліт-Пром» здійснюється на сучасному технічному обладнанні, яке відповідає всім стандартам, висока якість тканини, а також професіоналізм наших співробітників гарантує пошиття надійного та міцного спецодягу. Тільки якісний спецодяг здатен зробити працю робочих безпечним і захистити від негативного впливу зовнішніх факторів, наприклад таких як холод, вогонь, гострі і ріжучі предмети, машинне масло та інші небезпечні елементи. До того ж, спецодяг працівників буде асоціюватися з певним підприємством і, тим самим, буде створюватися певна думка про нього. Виробничо-торговельне об'єднання «Еліт-Пром» пропонує Вам велику різноманітність спецодягу за дуже вигідними цінами, дешевше, ніж у нас, просто неможливо купити. Вибрати модель Ви можете на сторінках нашого сайту або ж ми розробимо індивідуальну модель спеціально для Вашої організації, враховуючи всі вимоги та умови роботи.

Рабочая и фирменная одежда европейского качества
Наши статьи:
Спецодяг купити   Зимняя спецодежда   Костюм уборщицы   Ателье пошив одежды Киев   Спецодежда в Киеве   Магазины спецодежды   Спецодежда цена   Спецодежда на заказ   Спецодежда купить   Пошив корпоративной одежды   Цены на пошив одежды   Пошив костюмов   Пошив форменной одежды   Индивидуальный пошив одежды  
Костюм повара  Халаты  Костюм рабочий   Спецодежда поварская  Махровые изделия  Униформа  Форма рабочая  Средства Индивидуальной Защиты  Спецобувь  Рабочая обувь  Пошив карнавальных костюмов  Рабочая одежда  Промоодежда  Трикотажные изделия  Спецодежда  Ростовая кукла  Форма медицинская  Медицинская одежда  Купить спецодежду  Заказать спецодежду  Пошив медицинской одежды  Костюм медицинский  Полотенца  Корпоративная одежда  Трикотаж  Пошив спецодежды униформы  Пошив одежды  Спецодяг  ЗІЗ  Пошив спецодягу  Пошив одягу у Київі  Правила снятия мерок  Рекламный брендированный текстиль и трикотаж, сумки, головные уборы, вышивка и печать