Меню

Спецодяг купити

Спецодяг купити ви можете навіть на базарі. Але щоб забезпечити працівників одягом європейського класу, краще замовляти його в ательє. Вузькоспеціалізована майстерня «Еліт-Пром» до ваших послуг.

Дизайнери допоможуть підібрати модель у відповідності до іміджевих особливостей вашої компанії. Майстри виконають замовлення якісно і швидко. Кур’єр привезе покупку в зазначений час безкоштовно.

Особливості спецодягу

Професійний одяг повинен відповідати певним вимогам. Так, костюм хірурга має пратися у воді +95°С, тому синтетична тканина в цьому випадку не підходить. Форма для працівників, які проводять багато часу на вулиці взимку, повинна не просто зберігати тепло, а ще й не обмежувати рухів, відштовхувати вологу і витримувати перепади температури. Прання та хімчистка, фізична активність працівника, виробничий вплив стають причиною швидкого зношування одягу. Тому, придбавши уніформу, клієнт хоче, щоб її естетичний вигляд зберігався якомога довше. Ми враховуємо ці тонкощі і підбираємо відповідний матеріал.

Професійний одяг – це обличчя компанії і один зі складників її успіху. Якісний, лаконічний костюм, в якому робітник почувається комфортно і виглядає елегантно, сприяє підвищенню продуктивності праці. Тож паралельно наші спеціалісти відслідковують останні модні тенденції та удосконалюють техніки шиття. Тому клієнти «Еліт-Пром» можуть дозволити собі одягати працівників не просто зручно, але й сучасно, стильно.

Як купити найкращий спецодяг?

Спецодяг купити легко, якщо чітко знати, за якими критеріями він повинен підбиратися. Тому ми радимо попередньо скласти мінімальний перелік основних вимог до професійного гардеробу.

Шість критеріїв, які допоможуть у цьому:

• стійкість до зовнішнього впливу (температура прання, можливість хімчистки, погодні умови праці).
• ергономічність одягу (комфорт під час рухів та статичного положення).
• гігієна (гігроскопічність, теплоізоляція).
• антропометричні дані (одяг повинен відповідати статурі працівника: зріст, об’єми тощо).
• безпека (спецодяг – один із засобів, який забезпечує належні умови праці, без загрози здоров’ю, життю робітника, тому має відповідати певним нормам).
• естетичний вигляд (краще орієнтуватися на молодіжний стиль в одязі).

Обмежений бюджет багатьох компаній вимагає проявляти неабияку винахідливість для придбання достойного спецодягу за невисоку ціну. Ми знаємо про це і пропонуємо клієнтам знижки, щоб наша співпраця була і тривалою, і приємною.