Меню

Пошив одягу у Київі

Пошив одягу (спецодягу або уніформи) — до недавнього часу відбувався на чисто утилітарному рівні — це захисні працівника від бруду, пилу, токсичних речовин, травм. Модні тенденції та відмінність від інших фірм (використання своїх кольорів, логотипів, торгових знаків) — не враховувалось взагалі.

Пошив одягу для робочих, службовців та обслуговуючого персоналу — переслідує цілі не тільки захистити людину від несприятливих умов робочого середовища, але і вирізнити свою Фірму, Завод, Корпорацію, Готель, Ресторан і т.п. на ринку праці. Цей фактор привернув увагу дизайнерів всього світу до розробки та пошиву одягу (уніформи, спецформи) з урахуванням модних тенденцій в моделях та новим вимогам до тканин, фурниітури та прикладним матеріалам.

Пошив одягу Київ

Пошив одягу з тканин, гігієнічних, гігроскопічних, термостійких, кислотостійких, антитсатичних, різних по щільності та складу — застосовують у всіх галузях промисловості та сферах побуду, обслуговування, медицині — цю функцію з успіхом виконує ТОВ “ЕЛІТ-ПРОМ”