Спецодяг Україна

Сьогодні, все більше великих підприємств та організацій, основна діяльність яких пов’язана з небезпечними або шкідливими для здоров’я умовами праці, потребують підписання тривалих контрактів на індивідуальне пошиття спецодягу для своїх працівників.

В пошитті спецодягу в Україні також потребують невеликі організації, які прагнуть удосконалити презентабельний вигляд своїх співробітників і створити більш комфортні умови для роботи. До таких підприємств відносяться сервісні центри, комунальні служби, станції технічного обслуговування та інші підприємства господарської діяльності. Як правило, забезпечуючи спецодягом своїх співробітників, які пов’язані з шкідливими, небезпечними і складними умовами праці, – це не просто бажання і турбота керівництва, але і його прямий обов’язок. Але через різні чинники, спецодяг доводиться купувати, ремонтувати та оновлювати досить часто.

Виділяють наступні вимоги для спецодягу в Україні: – легкість одягу; – вологонепроникність, при цьому підтримка необхідного рівня вологості; – висока якість і міцність тканини; – у разі роботи на вулиці або у холодних приміщеннях, спецодяг повинен забезпечувати тепло тіла. Види спецодягу: – робочий одяг для працівників харчових та інших промислових підприємств; – літній спецодяг; – зимовий спецодяг; – корпоративний спецодяг (замовляється дл співробітників офісних приміщень); – одяг, призначений для полювання; – спецодяг для сфери сервісного обслуговування, охорони здоров’я та багатьох інших.

Пошиття спецодягу в «Еліт-Пром» здійснюється на сучасному технічному обладнанні, яке відповідає всім стандартам, висока якість тканини, а також професіоналізм наших співробітників гарантує пошиття надійного та міцного спецодягу. Тільки якісний спецодяг здатен зробити працю робочих безпечним і захистити від негативного впливу зовнішніх факторів, наприклад таких як холод, вогонь, гострі і ріжучі предмети, машинне масло та інші небезпечні елементи. До того ж, спецодяг працівників буде асоціюватися з певним підприємством і, тим самим, буде створюватися певна думка про нього. Виробничо-торговельне об’єднання «Еліт-Пром» пропонує Вам велику різноманітність спецодягу за дуже вигідними цінами, дешевше, ніж у нас, просто неможливо купити. Вибрати модель Ви можете на сторінках нашого сайту або ж ми розробимо індивідуальну модель спеціально для Вашої організації, враховуючи всі вимоги та умови роботи.

Товаров, соответствующих вашему запросу, не обнаружено.